Kniha kaváren 2018 – vyprodána!

Kniha kavaren 2018

Těší nás váš zájem a o to více nás mrzí, že musíme informovat, že Kniha kaváren 2018 je již zcela vyprodaná. Nemáme žádné další výtisky a stejnou zprávu vám budeme muset napsat i když nás budete kontaktovat. Děkujeme ještě jednou za váš zájem – užijte knihu a navštivte co nejvíce podniků!

 

NOVÁ ŠKOLÍCÍ MÍSTNOST

Nové termíny kurzů momentálně nejsou k dispozici. Nyní u nás probíhá velká přestavba a stěhování školicí místnosti. Děkujeme za pochopení a budeme se na vás  těšit v novém!

PRAGUE COFFEE FESTIVAL 2017

Šestý ročník Prague Coffee Festivalu se uskuteční 14.-15. 10. 2017 v nově otevřeném komunitním prostoru Kampus Hybernská.

Stejně jako v uplynulých letech se můžete těšit na bohatý festivalový program plný výborné kávy z nejrůznějších koutů světa, prezentace vybraných pražíren a kaváren, cuppingy, workshopy či zajímavé přednášky. Podrobnosti budeme postupně zveřejňovat zde na webu.

Sledujte festival nás také na sociálních sítích Facebook a Instagram, kde vás budeme zásobovat čerstvými novinkami i kávovou inspirací.

Kniha kaváren 2016 definitivně vyprodána

S lítostí oznamujeme, že letošní Kniha kaváren šla na dračku a bohužel je již zcela vyprodána a nejsou možné ani dotisky. Nebývalý zájem nás trochu zaskočil, ale na druhou stranu i potěšil – o dobrou kávu je zájem!

Pro ty, kdo si nestihli Knihu kaváren koupit, jsme aktualizovali eshop a třeba si místo ní dopřejí jedinečný kávový zážitek ve formě jednoho z našich kurzů.

A nebo již zbývá si počkat na Knihu kaváren 2017, která vyjde 1.10.2017!

Prague Coffee Festival bude 22.-23.10.2016

Již pátý ročník Pražského kávového festivalu proběhne 22.-23.10.2016 v Kafkově domě na Staroměstském náměstí. Tradičně se představí mnoho tuzemských i zahraničních pražíren a kaváren, osobnosti ze světa kávy  a nebude chybět ani bohatý doprovodný program.

Těšíme se na Vás!

teaser frame copy

Projekt Adenisa Café Guatemala

Projekt vytvoření a podpory kavárny farmářů kávy v San Pedro, Jezero Atitlán, Guatemala.

Více o projektu (pdf)

 

CoLab: Praha 2015

AKTUÁLNÍ KURZY

Maximální kapacita každého kurzu jsou 4 osoby. Kurzy si můžete zakoupit na našem e-shopu.

Pro více informací nás můžete kontaktovat na e-mailu:
info@coffee-embassy.org nebo na tel. čísle +420 731 174 617 / Eliška

Přihlašování na kurzy

Mezi hlavní cíle Coffee Embassy z. s. patří propagace kávové kultury v České republice. Chceme seznámit širokou veřejnost s tématy týkajícími se kávy, pěstitelů, zpracovatelů a novými trendy v tomto oboru.

Organizujeme Prague Coffee Festival (coffeefest.cz). Festival vznikl jako projekt pražírny mamacoffee (www.mamacoffee.cz) a Original Coffee (originalcoffee.cz). Od roku 2014 organizujeme festival samostatně s technickou podporu mnoha partnerů. Více o festivalu se dozvíte na stránkách festivalu www.coffeefest.cz

Věnujeme se vzdělávání veřejnosti i profesionálů a organizování kurzů

Píšeme blog (www.kavarnik.cz).

Připravujeme řadu projektů s kávovými farmáři v producentských zemích.

erb_web

Coffee Embassy z. s.
Kontaktní adresa:
Veletržní palác
Dukelských hrdinů 47
Praha 7, Holešovice

Školicí centrum: 
Nákladové nádraží Žižkov
Sekce výdej A (3. patro)
Jana Želivského 2704/2
Praha 3

info@coffee-embassy.org
+420 731 174 617  / Eliška – kurzy, školení, vzdělávání

+420 725 811 282 / Eva –  Prague Coffee Festival 

 


Partneři:

original_coffee


obr_mamacoffeee


Projekty:

obr_PCF

Adenisa Café, Guatemala

. x