Prodej Knihy kaváren 2018

Těší nás, že o letošní Knihu kaváren je takový zájem. Knih máme ale pouze omezený počet. Další várku prodeje spustíme na Prague Coffee Festivalu. Takže kdo knihu nemáte, skočte si pro ni 20. nebo 21.10. do Pražské tržnice. Pokud se nějaké výtisky neprodají, budou k dispozici od 24.10. zase na našem eshopu.

NOVÁ ŠKOLÍCÍ MÍSTNOST

Nové termíny kurzů momentálně nejsou k dispozici. Nyní u nás probíhá velká přestavba a stěhování školicí místnosti. Děkujeme za pochopení a budeme se na vás  těšit v novém!

PRAGUE COFFEE FESTIVAL 2017

Šestý ročník Prague Coffee Festivalu se uskuteční 14.-15. 10. 2017 v nově otevřeném komunitním prostoru Kampus Hybernská.

Stejně jako v uplynulých letech se můžete těšit na bohatý festivalový program plný výborné kávy z nejrůznějších koutů světa, prezentace vybraných pražíren a kaváren, cuppingy, workshopy či zajímavé přednášky. Podrobnosti budeme postupně zveřejňovat zde na webu.

Sledujte festival nás také na sociálních sítích Facebook a Instagram, kde vás budeme zásobovat čerstvými novinkami i kávovou inspirací.

Kniha kaváren 2016 definitivně vyprodána

S lítostí oznamujeme, že letošní Kniha kaváren šla na dračku a bohužel je již zcela vyprodána a nejsou možné ani dotisky. Nebývalý zájem nás trochu zaskočil, ale na druhou stranu i potěšil – o dobrou kávu je zájem!

Pro ty, kdo si nestihli Knihu kaváren koupit, jsme aktualizovali eshop a třeba si místo ní dopřejí jedinečný kávový zážitek ve formě jednoho z našich kurzů.

A nebo již zbývá si počkat na Knihu kaváren 2017, která vyjde 1.10.2017!

Prague Coffee Festival bude 22.-23.10.2016

Již pátý ročník Pražského kávového festivalu proběhne 22.-23.10.2016 v Kafkově domě na Staroměstském náměstí. Tradičně se představí mnoho tuzemských i zahraničních pražíren a kaváren, osobnosti ze světa kávy  a nebude chybět ani bohatý doprovodný program.

Těšíme se na Vás!

teaser frame copy

Projekt Adenisa Café Guatemala

Projekt vytvoření a podpory kavárny farmářů kávy v San Pedro, Jezero Atitlán, Guatemala.

Více o projektu (pdf)

 

CoLab: Praha 2015

AKTUÁLNÍ KURZY

Maximální kapacita každého kurzu jsou 4 osoby. Kurzy si můžete zakoupit na našem e-shopu.

Pro více informací nás můžete kontaktovat na e-mailu:
info@coffee-embassy.org nebo na tel. čísle +420 731 174 617 / Eliška

Přihlašování na kurzy

Mezi hlavní cíle Coffee Embassy z. s. patří propagace kávové kultury v České republice. Chceme seznámit širokou veřejnost s tématy týkajícími se kávy, pěstitelů, zpracovatelů a novými trendy v tomto oboru.

Organizujeme Prague Coffee Festival (coffeefest.cz). Festival vznikl jako projekt pražírny mamacoffee (www.mamacoffee.cz) a Original Coffee (originalcoffee.cz). Od roku 2014 organizujeme festival samostatně s technickou podporu mnoha partnerů. Více o festivalu se dozvíte na stránkách festivalu www.coffeefest.cz

Věnujeme se vzdělávání veřejnosti i profesionálů a organizování kurzů

Píšeme blog (www.kavarnik.cz).

Připravujeme řadu projektů s kávovými farmáři v producentských zemích.

erb_web

Coffee Embassy z. s.
Kontaktní adresa:
Veletržní palác
Dukelských hrdinů 47
Praha 7, Holešovice

Školicí centrum: 
Nákladové nádraží Žižkov
Sekce výdej A (3. patro)
Jana Želivského 2704/2
Praha 3

info@coffee-embassy.org
+420 731 174 617  / Eliška – kurzy, školení, vzdělávání

+420 725 811 282 / Eva –  Prague Coffee Festival 

 


Partneři:

original_coffee


obr_mamacoffeee


Projekty:

obr_PCF

Adenisa Café, Guatemala

. x